Eğitişim Kariyer Enstitüsü

  • IK Uzmanı
  • Pazarlama Uzm.
  • Finans Uzmanı
  • Satış Uzmanı
  • Reklam Uzmanı
  • İletişim Uzmanı
> cevap burada
Bizi Arayın!444 37 78

Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik

Eğitişim Kariyer Enstitüsü internet sitesinin gizlilik poliçesi ve ziyaretçilerin güvenliği konuları hakkında bilgi sahibi olun.

Eğitişim Kariyer Enstitüsü internet sitesine hoş geldiniz. www.egitisim.com.tr sitesi EĞİTİŞİM KAR.ENS.IK.EĞİTİM VE KAR HİZ.TİC.LTD.ŞTİ. ‘ne aittir ve bu siteyi ziyaret eden müşterilerimizin bilgi güvenliği Eğitişim Kariyer Enstitüsü  için önem taşımaktadır. Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz Eğitişim Kariyer Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir.

Kayıt için girdiğiniz e-posta adresinize gelen e-maildeki onay bağlantısına tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif olacaktır. Eğitişim Kariyer Enstitüsü tarafından, üyelik sırasında verdiğiniz e-posta adresinize güncel yazılar ve ilginizi çekebilecek duyurular gönderilecektir. e-Posta adresiniz yasal zorunluluklar ve izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini vurgulamak isteriz.

Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz.

Web sitemizde Eğitişim Kariyer Enstitüsü tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.

Eğitişim Kariyer Enstitüsü , bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Tüm bültenlerin altında üyelikten ayrılma linki bulunmaktadır. Bir tıklamayla istediğiniz an üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.

Ana sayfaya ulaşmak için tıklayınız.

EĞİTİŞİM KAR.ENS.IK.EĞİTİM VE KAR HİZ.TİC.LTD.ŞTİ.

Adres: Teşvikiye Cad. ıspilandit Apt No:99/3 Nişantaşı – İstanbul/Türkiye

Tel: 444 3778
Fax: 212 – 259 69 50

Sosyal Ağlarda Paylaş