Eğitişim Kariyer Enstitüsü

  • IK Uzmanı
  • Pazarlama Uzm.
  • Finans Uzmanı
  • Satış Uzmanı
  • Reklam Uzmanı
  • İletişim Uzmanı
> cevap burada
Bizi Arayın!444 37 78

FİNANSAL ANALİZ UZMANLIK PROGRAMI:

Cihangir Sanin

Başlangıç Tarihi:

Eğitim Yeri: EĞİTİŞİM NİŞANTAŞI SALONLARI

Telefon: 444 3778

Program Açıklaması

Finansal Analiz sertifika programı gerçek bir İMKB borsa şirketinin fiili finansal tabloları ile interaktif uygulamalı eğitim fırsatı sunuyor.

Siz de, kredi değerlendirme kuruluşları Moody’s, S &P ve Fitch Ratings’in şirketler ve ülkeler için yaptığı derecelendirmelerin özüne inebilir ve yönetim-yatırım kararlarınızda söz sahibi olabilirsiniz.

Finansal Analiz; Şirketlerin finansal performansını ölçer, kredibilitesini ve Borsa’ya açılma gücünü belirler, yatırım kararlarının alınmasında kullanılır, şirket alım-satım-birleşme kararlarının verilmesinde baş rol oynar, şirket değerini belirler, bütçe yapma ve bütçeyi yönetim aracı olarak kullanmayı sağlar, şirketin vizyonunu ve sürdürülebilir büyüme ve karlılığını belirler, finansal tabloların içeriğinde gizli geleceğe yönelik finansal vizyon öğelerinin açığa çıkarılmasını sağlar, şirketin finansal risk ve stres yönetimini belirler.

Kariyer hedefinizde finans yöneticiliği, işletme yöneticiliği, kredi ve menkul kıymet analistliği, risk yöneticiliği, araştırma müdürlüğü ve proje yöneticiliği var diyorsanız, programımız ve Eğitmenimiz Cihangir SANİN’in 35 yıllık bilgi birikimi ile uzmanlığınızı artırabilirsiniz.

Dilerseniz kendi şirketlerinizin finansal tablolarını beraberinizde getirebilir, kendi şirketinizin finansal analizini, eğitmenimiz Cihangir SANİN’e uygulamalı olarak laptoplarınızda  yaptırabilir, kendisinin; sanayi, ticari, banka, borsa aracı kurum, sigorta ve holding yelpazesinden oluşan geniş bilgi birikimi ve vizyonundan interaktif olarak yararlanabilirsiniz.

Eğitim Konu Başlıkları

Katılımcı Profili

Eğitim Kitap, CD ve Notları

Eğitim Konuları

DETAYLI BİLGİ İÇİN

tel: 444 3778

09.00-19.00 saatleri dışında sayfanın sağ tarafında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş