Eğitişim Kariyer Enstitüsü

  • IK Uzmanı
  • Pazarlama Uzm.
  • Finans Uzmanı
  • Satış Uzmanı
  • Reklam Uzmanı
  • İletişim Uzmanı
> cevap burada
Bizi Arayın!444 37 78

HAKKIMIZDA

Bugünün ve geleceğin lider ve yöneticilerinin kariyer yolculuklarının her aşamasının başarı öyküleriyle dolu olmasını sağlamak ve rakipleri karşısında rekabet avantajı kazandırmak vizyonuyla 2002 yılında kuruldu. Eğitişim Kariyer Enstitüsü, farkındalık ve yetkinlik kazandıran; sertifika programları, zirveler, koçluk, danışmanlık, Youth Headhunting hizmetleri ve Keynote Speakers Agency markası ile kurumlara özel konuşmacı, konsept ve motivasyon programları geliştirerek geniş bir yelpazede çözümler sunarak “Kariyer Enstitüsü” olmanın gereklerini yerine getiriyor.

İş hayatından Türkiye’nin başarı simgesi olmuş isimleri Türkiye’nin geleceğine taşıyan Eğitişim Kariyer Enstitüsü; bünyesinde bulunan 400′ün üzerinde konuşmacıyı, Keynote Speakers Agency adı altında yeni bir organizasyonda biraraya getirmektedir. Keynote Speakers Agency, kurum ve kuruluşların organize ettiği konferans, toplantı ve seminerlerde; bireylerin ve kurumların gelişimlerine katkıda bulunmak ve sektör körlüğünü gidermek, farklı sektörler arasında güçlü ve etkin bilgi paylaşımını desteklemek ve iş dünyası trendlerinin paylaşılmasına öncülük etmek amacıyla Türkiye’nin önde gelen saygın ‘İş Dünyası Profesyonelleri’ni uygun platformlara taşıyarak pazarlama, strateji & planlama, teknoloji, yönetim, iletişim, liderlik, finans, sanat, marka, yaratıcılık, konuları üzerine uzmanlaşmış konuşmacıları, kurum ve kuruluşların ihtiyacına yönelik konferans ve özel organizasyonlar ile buluşturmaktadır. Aynı zamanda şirket organizasyonları ve yıllık vizyon toplantıları için konsept geliştirerek komple bir hizmet sunmaktadır.

Kurulduğu günden bugüne kadar 500′ün üzerinde iş hayatı profesyoneli, 2500 yıllık deneyimlerini 245 workshop ile paylaşarak çalışmalarımıza katkıda bulunmuş ve Eğitişim Kariyer Enstitüsü 58 bini aşkın öğrenci ve çalışana ulaşmıştır. Eğitişim, “Doğru Işe Doğru Insan” anlayışıyla hareket ederek Türkiye’nin geleceğini şekillendirmeye kararlı iş hayatı insanlarının doğru masalarda oturarak mutlu ve verimli çalışanlar olmalarına katkıda bulunmak hedefindedir.

Ayrıca, Türkiye İş Kurumu tarafından yetkilendirilmiş istihdam bürosu olan Eğitişim Kariyer Enstitüsü; İşe Yerleştirme Programı (Youth Headhunting) kapsamında, yeni mezunlar ve iş hayatında 1-5 yıl arası deneyimli genç yetişkinleri şirketlerde uygun pozisyonlara yerleştirmektedir.

Sosyal Ağlarda Paylaş