Eğitişim Kariyer Enstitüsü

  • IK Uzmanı
  • Pazarlama Uzm.
  • Finans Uzmanı
  • Satış Uzmanı
  • Reklam Uzmanı
  • İletişim Uzmanı
> cevap burada
Bizi Arayın!444 37 78

İş dünyasının kapıları size açık!

Öğrencisiniz, yeni mezun oldunuz ya da kendinize yepyeni bir iş bulup kariyerinizde en doğru adımı atmak istiyorsunuz… İş hayatına başarılı bir giriş yapmak ya da iş dünyasında hayalinizdeki kariyere doğru bir manevra yapmak için doğru adrestesiniz. Tek yapmanız gereken, Türkiye’nin en kapsamlı ve işe yerleştirme odaklı eğitim programı Business School’da yerinizi almak.

Business School’da ilk olarak, size en mutlu edecek kariyer planını hazırlamak için kendinizi tanıyacaksınız. Sonrasında kariyer hedefine uygun eğitim programına başlayacaksınız. Pazarlama, finans, insan kaynakları, reklam iletişim ya da girişimcilik alanında alacağınız yoğunlaştırılmış bir eğitim ile iş dünyasına hazır hale geleceksiniz. Ve artık kariyerinize başlama zamanı…

Business School; program sonunda Acıbadem Sağlık Grubu, Global Menkul Değerler, Ali Raif İlaç, Reckitt Benkiser ve Youtholding’in aralarında bulunduğu Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde iş ve staj imkanı sunuyor.

Türkiye’de İlk ve Tek!

Türkiye’deki ilk ve tek yoğunlaştırılmış iş hayatına hazırlanma ve yetkinlik artırma programı Business School’da iş dünyasında giden yol 7 Aşamalı…

“Koçluk seansları”, “Kişilik envanteri uygulamaları”, “Kariyer eğitimleri”, “Mülakat teknikleri”, “Staj ve İş olanakları” ve “İş dünyasının önde gelenleri ile sosyal ortamları paylaşmak”tan oluşan programda iş dünyasına hazırlanmanın bütün aşamalarını gerçekleştirdikten sonra hayalinizdeki kariyere giden yolda emin adımlarla ilerlemek için hazırsınız.

Neden Katılmalısınız?

Business School’a kaydınızı yaptırmak için geç kalmayın!


Sosyal Ağlarda Paylaş